Careers

Business Development Director – Road

Lokalizacja: Północna Polska

Nasz Klient jest jedną z wiodących firm logistycznych na rynku polskim, realizującą usługi w zakresie frachtu drogowego, morskiego, kolejowego i lotniczego a także w obszarze logistyki kontraktowej.

Dla swojej spółki zajmującej się transportem i spedycją drogową nasz Klient poszukuje osoby na stanowisko Business Development Director Road.

Główne zadania:

  • Organizacja, planowanie i kontrola pracy spedycji drogowej
  • Przygotowanie sprawnej struktury organizacyjnej pozwalającej firmie konkurować z najlepszymi graczami na rynku krajowym i międzynarodowym, głównie w zakresie transportu FTL
  • Wdrożenie nowoczesnych rozwiązań z zakresu organizacji pracy, systemów IT, współpracy z przewoźnikami i partnerami spedycyjnymi
  • Organizacja sprawnego back office
  • Stworzenie atrakcyjnej oferty dla dużych / kluczowych klientów w obszarze FTL
  • Przygotowanie i nadzór nad realizacją budżetu.
  • Budowa długofalowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami i kontrahentami
  • Aktywny udział w pozyskiwaniu nowych klientów.
  • Stworzenie sieci przewozów krajowych FTL
  • Wypracowanie synergii wynikających z zarządzania strukturą wielooddziałową
  • Stworzenie atrakcyjnej oferty dla przewoźników kontraktowych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość transportowego rynku przewozów drogowych, szczególnie w zakresie FTL
  • Co najmniej pięcioletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dobrze zorganizowanej firmie logistycznej, spedycyjnej lub transportowej
  • Umiejętność zarządzania ludźmi poprzez budowanie zgranego i zmotywowanego zespołu
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe w zakresie transportu lub logistyki
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Konsekwencja w działaniu, umiejętność realizacji postawionych celów i dotrzymywania terminów ich realizacji
  • Doświadczenie w realizacji złożonych projektów
  • Doświadczenie w zarządzaniu struktura wielooddziałową

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w stabilnym i zarazem szybko rozwijającym się środowisku
  • Samochód służbowy
  • Miejsce w zarządzie spółki
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet sportowy

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres: cv@graphenepartners.com wraz z klauzulą:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: dz. U. Z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”